motokiermasz Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego darmowych programów tylko do programowych uszkodzeń.

Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego darmowych programów tylko do programowych uszkodzeń.

Odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte pliki z pamięci USB

photo

Odzyskiwanie danych z dysku twardego Top 5 darmowych programów.

Odzyskiwanie danych Czy próbowałeś dowiedzieć się czegoś o odzyskiwaniu danych z zewnętrznego dysku twardego i nie możesz sobie z tym poradzić? Albo przypadkowo usunąłeś plik i zastanawiasz się, co teraz zrobić? Byłem tam, gdzie Ty i popełniłem błędy, więc chcę pomóc Ci nadać sens rzeczom. W tym artykule omówię najczęstsze powody, dla których może być potrzebne odzyskiwanie danych z zewnętrznego dysku twardego.

Odzyskiwanie danych spośród albumu pomocne honorowe rozkłady.

Pierwszą wskazówką, jaką mam dla Ciebie jest użycie gwiezdnego programu do odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań– Stellario jest jednym z najbardziej popularnych, gwiezdnych narzędzi do odzyskiwania danych na rynku dzisiaj i jest całkowicie darmowy. Aby zaoszczędzić Ci trochę czasu, stworzyliśmy dogłębne interaktywne oprogramowanie do odzyskiwania danych, dzięki czemu możesz korzystać z niego w zaciszu własnego domu. Alternatywnie, można przeczytać cały artykuł od początku do końca, aby dowiedzieć się, jak można odzyskać utracone pliki z powrotem!

Odtwarzanie danych z SSDnie wszystko mozesz utworzyć niestowarzyszony.

Istnieje wiele różnych programów do odzyskiwania danych, z których można wybierać. Jednym z głównych powodów jest to, że komputery Mac nie są obsługiwane przez wszystkich z nich. Oczywiście Windows działa świetnie na MAC, ponieważ został zaprojektowany do interfejsu z os i procesu rozruchu. Wiele osób odniosło wielki sukces na swoich komputerach MAC z Stellario, ale są tacy, którzy mieli problemy. Dlaczego tak jest? Cóż, problem polega na tym, że wersja Stellario dla komputerów Mac nie działa zbyt dobrze z systemami UNIX lub Linux.

Odzyskiwanie danych spośród telefonuzrób rzeczone nim darujesz do biegłego.

Wersja pro i wersja darmowa wykazały oznaki postępu, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych na MAC. Możesz pobrać bezpłatną wersję z oficjalnej strony internetowej i bawić się z nim. Moja największa rekomendacja dla Stellario byłoby wypróbować go na komputerze z systemem operacyjnym, który działa dobrze na MAC.

Oczywiście istnieją inne programy do odzyskiwania danych, które są przeznaczone dla użytkowników domowych i nie wymagają dużej wiedzy technicznej, aby z nich korzystać. Dwa z bardziej popularnych to Stellario Home i PC Dremel. Obsługa obu tych programów jest niemal identyczna. Wymagają jedynie, aby użytkownik wiedział, jak pracować z wiertarką dyskową i internetem.

Na przykład dysk gentian, wersja dla użytkowników domowych jest całkiem taka sama jak wersja pro. Jedyna prawdziwa różnica polega na tym, że wersja dla użytkowników domowych nie jest dostarczana z wiertarką dyskową. Z drugiej strony Diskgenius oferuje użytkownikom program oparty na sieci Web, który skanuje, wykrywa i naprawia uszkodzone pliki. Doświadczenie użytkownika z programem Diskgenius jest całkiem takie samo jak z programem Stellario, a pod pewnymi względami nawet lepsze, ponieważ jest on darmowy!

Odzyskiwanie danych spośród spośród wyszczerbionego dysku SSD należności zaś koszty dzienników.

Jeśli masz problem z określeniem, który program jest najlepszy do odzyskiwania danych, zalecamy, aby zrobić kilka szybkich skanów na dysku twardym. Wykonując skanowanie dysku za pomocą jednego z tych programów, będziesz w stanie zobaczyć, czy jakiekolwiek problemy z odzyskiwaniem danych są czai. Aby wykonać skanowanie dysku wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na dysku i wybrać „skanuj”. Będziesz wtedy w stanie zobaczyć wszystkie pliki, które są na dysku i jakie są ich nazwy. Można również sprawdzić rozszerzenia plików, aby zobaczyć, czy są one rozpoznawane przez każdy z programów do odzyskiwania danych.

Po określeniu, z którego oprogramowania do odzyskiwania danych chcesz skorzystać, musisz pobrać aplikację ze strony internetowej. Zalecamy pobranie aplikacji „recoverit”, ponieważ jest ona najczęściej używana do odzyskiwania danych. Po pobraniu aplikacji wystarczy wybrać dysk i pozwolić programowi wykonać resztę pracy.

Related Post