motokiermasz Brak kategorii Odzyskiwanie danych usługa.

Odzyskiwanie danych usługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android posiada łatwy w obsłudze, graficzny interfejs, który ułatwia znalezienie i przywrócenie usuniętych plików. Program ma wiele funkcji, aby poradzić sobie z różnymi rodzajami problemów z utratą danych, a także jest w stanie obsługiwać uszkodzone lub złamane urządzenia. Zepsute lub czarne ekrany mogą być dużym problemem, jeśli chodzi o urządzenia z systemem Android, ale Android Data Recovery jest w stanie wydobyć dane z takich urządzeń.

Recoverit

Możesz przeskanować swoje urządzenie za pomocą Recoverit Android data recovery i podejrzeć pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie przeszuka wszystkie przestrzenie pamięci masowej i wyświetli pliki, które znajdzie. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić i kliknąć je lewym przyciskiem myszy, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Po zakończeniu procesu odzyskiwania pliki zostaną przywrócone tam, gdzie były przed ich usunięciem.

Recoverit to darmowy program, który przywróci usunięte pliki z urządzenia z systemem Android. Program pozwala użytkownikowi odzyskać dane bezpośrednio z urządzenia lub z karty SD. Obsługuje wszystkie typy urządzeń pamięci masowej i może odzyskać dokumenty, pliki multimedialne, historię połączeń, SMS-y i inne. Pozwala również użytkownikowi na podgląd plików multimedialnych, które muszą odzyskać. Istnieje darmowa wersja oprogramowania, która pozwala użytkownikom odzyskać do 100 MB danych.

Ten program do odzyskiwania danych obsługuje system Android 2.0 i późniejsze wersje. Może przywrócić usunięte pliki i zdjęcia z pamięci wewnętrznej, jak również z kart SD. Może również odzyskać dane z tabletów i pudełek telewizyjnych z systemem Android. Jedynym warunkiem korzystania z tego programu jest to, że urządzenie z systemem Android musi być podłączone do komputera przez USB. Podczas tego procesu użytkownik musi włączyć debugowanie USB.

Recoverit Android data recovery jest dostępny dla urządzeń Windows, Mac i iOS. Program jest łatwy w użyciu i zawiera wszystkie funkcje, które można znaleźć w wersji dla systemu Windows. Dzięki temu Recoverit jest doskonałym wyborem w sytuacjach awaryjnych.

iMyFone D-Back

D-Back Android data recovery to przydatne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Pozwala użytkownikom na podgląd utraconych plików, a następnie wybranie konkretnych. Oprogramowanie pozwala również skopiować odzyskane pliki na inne urządzenie. Obsługuje nawet przywracanie wiadomości WhatsApp i mediów. Wersja demonstracyjna ma ograniczoną funkcjonalność.

Program ten pomaga również w odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem iOS. Może również naprawić wspólne problemy z systemem iOS, takie jak uszkodzone lub ceglane urządzenia. Może nawet odzyskać dane z urządzeń jailbroken i zaktualizować ich oprogramowanie. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i pochodzi z 24/7 wsparciem klienta. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i robi świetną robotę odzyskując usunięte dane.

D-Back to bezpieczna aplikacja użytkowa, która nie ma ryzyka uszkodzenia urządzenia lub usunięcia ważnych danych. Jest darmowy i łatwy w użyciu, bez dodatkowych plików do pobrania. Nie posiada żadnych irytujących śmieci, a pliki można odzyskać w ciągu kilku minut. iMyFone D-Back to świetny sposób na odzyskanie danych, niezależnie od tego, czy je straciłeś, czy przypadkowo usunąłeś.

Oprogramowanie do odzyskiwania androidów iMyFone D-Back obsługuje ponad 6000 urządzeń. Działa również na niezrootowanych urządzeniach. Jest bezpieczny w użyciu i oferuje trzy podstawowe metody odzyskiwania. Możesz także przywrócić usunięte dane z urządzenia bez kopii zapasowej. Po zakończeniu procesu instalacji, będziesz mógł uzyskać dostęp do usuniętych plików w zaledwie trzech prostych krokach.

Możesz nawet odzyskać usunięte filmy, obrazy, pliki multimedialne i hasła z urządzeń z systemem Android. Program odzyskuje również zdjęcia, rejestry połączeń i wiadomości WhatsApp bez konieczności rootowania urządzenia. Dzięki tak wielu funkcjom, iMyFone D-Back Android data recovery jest jednym z najłatwiejszych w użyciu narzędzi do odzyskiwania danych.

Dr. Fone

Pierwszym krokiem w użyciu Dr. Fone do odzyskania usuniętych plików na urządzeniach z systemem Android jest autoryzacja urządzenia. Wymaga to podłączenia telefonu do komputera za pomocą USB. Następnie będziesz musiał pobrać i zainstalować aplikację Connector na swoim telefonie. Po zainstalowaniu tego, można następnie rozpocząć skanowanie urządzenia w poszukiwaniu usuniętych plików. Ten program może nawet skanować uszkodzone telefony Samsung.

Po zakończeniu procesu instalacji możesz rozpocząć odzyskiwanie usuniętych plików na smartfonie z systemem Android. Proces ten jest prosty. Będziesz musiał podłączyć telefon do komputera przez debugowanie USB, autoryzować telefon, a następnie włączyć oprogramowanie do odzyskiwania danych. Następnie wybierz, jakie dane chcesz odzyskać. Na przykład, możesz chcieć odzyskać zdjęcia lub filmy. Możesz również przywrócić dokumenty i pliki audio. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz kliknąć „Odzyskaj” w prawym dolnym rogu ekranu.

Chociaż smartfony stały się bardziej niezawodne w ostatnich latach, nadal często zdarza się, że tracimy dane. W szczególności, możesz przypadkowo złamać swój telefon i stracić wszystkie ważne dane. Na szczęście istnieją aplikacje takie jak Dr Fone, które mogą odzyskać utracone dane z pękniętych lub rozbitych telefonów. To wszechstronne oprogramowanie do odzyskiwania danych ma prosty interfejs, ale ma mnóstwo funkcji. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych plików na Androidzie, iOS i innych urządzeniach. Najlepsze jest to, że jest kompatybilny z komputerami macOS i Windows.

Po pełnym skanowaniu urządzenia z systemem Android lub iOS, oprogramowanie pokaże Ci odzyskane elementy w oknie podglądu. Możesz również wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed przywróceniem ich do urządzenia. W ten sposób można wybrać tylko te pliki, które chcesz przywrócić.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android data recover to program do odzyskiwania danych z systemu Android. Oprogramowanie można pobrać ze Sklepu Play. Po zainstalowaniu program poprosi o zgodę na dostęp do telefonu. Następnie zostanie przedstawione okno zawierające opcje odzyskiwania utraconych danych. Po otwarciu tego okna wybierz typy plików, które chcesz odzyskać. Następnie program rozpocznie wyszukiwanie brakujących informacji.

Tenorshare UltData for Android to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych, które działa bez rootowania urządzenia. Po zainstalowaniu, ta aplikacja będzie skanować telefon w poszukiwaniu usuniętych plików. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wybrać typ plików, które chcesz odzyskać z urządzenia. Po zakończeniu skanowania, można wybrać, aby przywrócić pliki z ostatniego pliku kopii zapasowej lub z wewnętrznej pamięci telefonu. Aplikacja będzie również przywrócić wszelkie usunięte pliki.

Aplikacja może odzyskać różne rodzaje plików, w tym wiadomości WhatsApp i WeChat, dokumenty, zdjęcia i filmy. Nie wymaga dostępu root i jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Androida. Ponadto obiecuje, że nie udostępnia danych użytkownika innym platformom. Oprogramowanie ma również intuicyjny interfejs, a wszystkie funkcje są wyświetlane z wyprzedzeniem.

UltData dla Androida jest do pobrania za darmo i można go wypróbować przez ograniczony czas przed zakupem pełnej wersji. Następnie program wyświetli monit o zakup oprogramowania, jeśli będziesz zadowolony z wyników.

Aiseesoft FonePaw

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki na swoim telefonie z systemem Android, to oprogramowanie do odzyskiwania danych Aiseesoft FonePaw Android pomoże Ci je odzyskać szybko i łatwo. Jego zaawansowana technologia skanowania może odzyskać dane z kart SD, pamięci wewnętrznej i kart SIM. Może również odzyskać usunięte kontakty, SMS-y, rejestry połączeń i inne pliki z Twojego urządzenia. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android, FonePaw nie wymaga rootowania urządzenia. Działa na tysiącach modeli Androida i oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Aiseesoft FonePaw Android rozpoczyna się od wykrycia urządzenia z systemem Android podłączonego do komputera. Po wykryciu pokaże Ci wszystkie usunięte pliki, które są podświetlone na czerwono. Możesz również wybrać typy plików, które chcesz odzyskać i przeskanować urządzenie w poszukiwaniu tych plików. Po zakończeniu procesu skanowania, wybrane pliki pojawią się na ekranie komputera.

Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych, oprogramowanie do odzyskiwania danych FonePaw Android wyświetli listę wszystkich danych, które zostały udostępnione. Ta funkcja ułatwia wybranie tylko tych danych, które są potrzebne i zaoszczędzenie miejsca. Program oferuje również częściowe odzyskiwanie, co jest przydatne dla osób, które nie chcą przywracać każdych danych na swoim Androidzie.

FonePaw Android data recovery jest łatwy w użyciu i intuicyjny. Oferuje 3 elastyczne tryby skanowania i proces odzyskiwania danych za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie pozwala również zdefiniować prędkość, z jaką dane są odzyskiwane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post